Sme členom SORA

Sme členom SORA

Sme členom Realitnej únie ( SORA)
a nadviažte s nami spoluprácu !

 

3 dôvody,
prečo poveriť predajom člena Realitnej únie SR

 1. Vieme predať za vyššiu cenu

realitne-kancelarie-1

 

Vyšší záujem (dopyt) zvyšuje aj cenu. Je preto pravdepodobné, že vaša nehnuteľnosť sa predá za lepšiu cenu ako očakávate.

 1. Dbáme na bezpečnosť

predaj-nehnutelnost-6

Ak sa stanete klientom člena Realitnej únie, získate výrazne odbornejší a profesionálnejší servis, ako je na trhu bežný

Vieme predať za kratší čas

predaj-nehnutelnosti-cas

Vašu nehnuteľnosť môže svojim klientom koordinovane ponúkať naraz až 540 profesionálov na celom Slovensku.

Ak poveríte predajom či prenájmom len jedného člena Realitnej únie SR, vašu nehnuteľnosť bude svojim klientom sprostredkovane ponúkať naraz viac než 500 profesionálov na celom Slovensku. Toľko členov tvorí Realitnú úniu SR, dnes najväčšie združenie realitných kancelárií

Štatistiky potvrdili, že vďaka tímovej práci sa priemerný čas predaja nehnuteľnosti skráti až o 46 %! 


V súčasnosti máme databázu s 5.500 žiadosťami o kúpu
. Práve týchto záujemcov môže vaša nehnuteľnosť zaujať. Spoluprácu stačí nadviazať len s jedným členom Realitnej únie. Tento správca ponuky koordinuje:

 • efektívny marketing,
  • komunikáciu,
  • obhliadky,
  • samotný prevod a po -predajný servis podľa určených pravidiel.

Realitná únia má prepracovaný systém spolupráce medzi členmi, ktorý zahŕňa jasné pravidlá spolupráce, unikátny interný informačný systém, dohľad nad korektnosťou (disciplinárna komisia Realitnej únie SR),Čas predaja vašej nehnuteľnosti sa výrazne skráti. Členovia si navzájom poskytnú informácie a vás ušetria od zbytočných obhliadok.

 

Vieme predať za vyššiu cenu 

Svojimi skúsenosťami a počtom členovia Realitnej únie nasmerujú na vašu nehnuteľnosť väčší počet preverených záujemcov. Vyšší záujem (dopyt) zvyšuje aj cenu. Je preto pravdepodobné, že vaša nehnuteľnosť sa predá za lepšiu cenu ako očakávate.

Nemusíte znižovať cenu, ako to býva v prípadoch, keď váš predaj realizuje izolovaná jedna, dve či tri, medzi sebou súperiace realitné kancelárie. Čo je však horšie, konkurujú si najmä nižšou predajnou cenou (niekedy aj bez vášho vedomia).

Občas sa predbiehajú v tom, komu sa podarí “dotlačiť” vás k najnižšej sume, aby nehnuteľnosť predali čo najrýchlejšie (viď graf nižšie↓). Keď zistíte, že ste mohli vašu nehnuteľnosť predať či prenajať za viac peňazí, je už neskoro.

Členovia Realitnej únie využívajú prepracované interné systémy a postupy:

 • ako správne určiť predajnú cenu nehnuteľnosti,
  • ako nepodliehať tlakom pri vyjednávaní a
  • ako získať pre vás z predaja či prenájmu čo najvyššiu sumu.

Príklad predaja dvoch takmer identických bytov v centre Bratislavy. Jeden predávajúci zadal ponuku na predaj trom bežným (izolovaným) realitným kanceláriám a druhý predávajúci zadal ponuku len jednej RK, ktorá patrila do Realitnej únie SR. 

 

Dbáme na odbornosť, bezpečnosť a jednoduchosť 

sme členom SORA

Členovia Realitnej únie SR musia zložiť odbornú skúšku. Sú pravidelne školení a vedia, ako vás uchrániť pred neserióznymi kupujúcimi, či špekulantmi na realitnom trhu (zdieľame tzv. Black list – zoznam rizikových osôb, pred ktorými je treba chrániť klientov).

Ak sa stanete klientom člena Realitnej únie, získate výrazne odbornejší a profesionálnejší servis, ako je na trhu bežný.

Členovia dodržiavajú najprísnejšie pravidlá poskytovania realitných služieb (realitný kódex a smernice). Už menší “prešľap” môže znamenať vylúčenie člena z Realitnej únie.

Nad profesionalitou a korektnosťou dohliada disciplinárna komisia Realitnej únie SR.

Sme členom Realitnej únie
a nadviažte s nami spoluprácu !

 

 

Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better